-20%


Машинка на радіоуправлінні ZIPP Toys Racing Sport Blue, 4х4, швидкість до 15 км/год
2 375 ₴
1 900 ₴
- В наявності
- Код: маг RQ2078 5320006
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 900 ₴





