-20%


Квадрокоптер ZIPP Toys з камерою "Малюк Зіппі" з додатковим акумулятором. Колір - червоний, 6-осевий гіроскоп, Wi-Fi камера
3 050 ₴
2 440 ₴
- В наявності
- Код: маг CF922 red 5320042
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Наявність відеокамери | Можливість установки |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 2.8 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Гарантійний термін | 3 |
- Ціна: 2 440 ₴


