-20%


Півавтоматичний зварювальний апарат mig/mag/tig/mma інверторний PATON Standard MIG-250, hot start, 250А, IP21
32 373,75 ₴
25 899 ₴
- В наявності
- Код: MIG-250
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний діаметр дроту | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 350 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 12 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.9 кВт |
| Номінальний зварювальний струм | 250 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 |
- Ціна: 25 899 ₴











