-20%


Машинка Rastar JEEP Wrangler Rubicon (79460) на радіоуправлінні. 1:14. Колір: чорний. Масштаб 1:14, швидкість до 10 км/г.
3 073,75 ₴
2 459 ₴
- В наявності
- Код: 79460 black 4540029
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 13.4 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 30.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Машина-транспортер |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 459 ₴


