-20%


Зварювальний інверторний професійний апарат в кейсі Патон ВДІ-200 PRO D MMA/TIG/MIG/MAG професійний, 270 А, IP33
21 800 ₴
17 440 ₴
- В наявності
- Код: 20324509
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Патон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 |
| Максимальний зварювальний струм | 270 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 33 |
- Ціна: 17 440 ₴




