-21%


Кутова шліфмашина болгарка 850Вт Einhell TC-AG 125, діаметр диска 125мм, потужність 850 Вт, вага 2.1 кг
2 125 ₴
1 678,75 ₴
- В наявності
- Код: TC-AG 125
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Вага нетто, кг | 3,2 кг |
| Габарити в упаковці | 370х140х120 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 22 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Захист від повторного пуску | Немає |
| Кількість положень передньої рукоятки | 2 |
| Комплектація | Кутова шліфувальна машина УШМ-9513ПМ; Бічна рукоятка; Захисний кожух; Гайковий ключ; Додатковий комплект щіток; Інструкція по експлуатації і технічного обслуговування |
| Корпус | М'який пластик |
| Плавний пуск | Немає |
| Поворотна задня рукоятка | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип інструменту | Професійний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 8500 об/хв |
- Ціна: 1 678,75 ₴


