-30%


Електричний конвектор обігрівач з сенсорною панеллю ЖК-дисплеєм та підсвіткою Trotec TCH 2011E, потужність 2000 Вт, підлоговий
5 156,25 ₴
3 609,38 ₴
- В наявності
- Код: TCH 2011 E
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Да |
| Коліщатка | Да |
| Кріплення на стіну | Да |
| Споживана потужність | 2000 |
- Ціна: 3 609,38 ₴







