
Однофазний бензиновий генератор 4-тактний 2,5 кВт Forte FG3500 Електрогенератор для дому, будівництва, ручний стартер, IP 23
35 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: FG3500
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.7 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 |
- Ціна: 35 000 ₴


