
Дизельний генератор однофазний 4-тактний 4,4 кВт Forte FGD6500E Електрогенератор для дому, дачі, магазину, 15 л бака
118 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: FGD6500E
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 4.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.4 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Дизельне |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |
- Ціна: 118 500 ₴



