-20%


Двомісний туристичний надувний килимок M-Tac каремат військовий польовий 195Х120 Olive, легкий і компактний
2 839 ₴
2 271,20 ₴
- В наявності
- Код: маг 60019001
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 195 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | каремат |
- Ціна: 2 271,20 ₴











