
Лазерний далекомір SIGETA iMeter LF2000A, максимальна дальність 2000 м, компактний і легкий, клас 1
20 715 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг65414
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Клас лазера | Клас 1 |
| Максимальна дальність вимірювань | 1500 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 6 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 168 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 20 715 ₴








