-20%


Зварювальний інверторний апарат в кейсі Патон ВДІ-160P PRO DC MMA/TIG/MIG/MAG професійний, 160A, IP33
17 900 ₴
14 320 ₴
- В наявності
- Код: 160P PRO DC
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Патон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальний зварювальний струм | 160 |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 14 320 ₴








