-28%


Електрокоса Sturm GT35180P тример електричний кущоріз 1.8 кВт для скошування трави, кущів, 2 ріжучі насадки, 1800 Вт
6 000 ₴
4 320 ₴
- В наявності
- Код: GT35180P
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.18 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
- Ціна: 4 320 ₴






