
Кутова шліфувальна машина Світязь (круг 230 мм, 2400 Вт) 24-230П болгарка професійна, потужність 2400 Вт, вага 4,5 кг
2 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24-230П
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 500 ₴


