
Лобзик електричний Einhell BT-JS 800 E компактний легкий 800 Вт, потужний, професійний лобзик
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: BT-JS 800E
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 67 х 33 х 40 см |
| Глибина різання дерева | 50 мм |
| Діаметр штуцера стружкоотсоса | 35 мм |
| Нахил робочого столу | 0 - 45º |
| Розмір столу | 420 х 250 мм |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Частота ходу | від 550 до 1600 ходів в хвилину |
| Число обертів холостого ходу | 1600 об/хв |
| Ширина різу | 405 мм |
- Ціна: 1 500 ₴


