-20%


Болгарка Кутова шліфмашина Makita GA 9020 УШМ 2200 Вт діаметр диска 230 мм, потужність 2200 Вт, вага 5.8 кг
7 500 ₴
6 000 ₴
- В наявності
- Код: GA9020
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 6 000 ₴








