-30%


Акумуляторний дриль-шуруповерт у кейсі Сталь ШЛ 1215-2 Б2 з швидкозажимним патроном, 2 швидкості, час роботи 3-5 годин
3 345 ₴
2 341,50 ₴
- В наявності
- Код: ШЛ 1215-2 Б2
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
- Ціна: 2 341,50 ₴


