
Перфоратор в кейсі Sturm RH2528 мережевий 1300 Вт, 3 режими з системою SDS-plus, 3.8 Дж для швидкої та зручної зміни бура
3 375 ₴
- Немає в наявності
- Код: RH2528
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 3 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | Бетон - 30 мм / Сталь - 13 мм / Дерево - 30 мм |
| Напруга, В | 220 |
| Обмежувач швидкості | Немає |
| Розташування двигуна | Горизонтальне |
| Режими роботи | Свердління / Свердління з ударом / Удар |
| Тип кріплення бура | SDS-Plus |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Число оборотів | 0-1100 об/хв |
| Енергія удару | 3,8 Дж |
- Ціна: 3 375 ₴






