
Перфоратор в кейсі Forte RH 30-9 R мережевий 950 Вт, 3 режими з системою SDS-plus для швидкої зміни бура, 4.6 кг
3 123,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: RH30-9R
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 3 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | Бетон - 30 мм / Сталь - 13 мм / Дерево - 30 мм |
| Напруга, В | 220 |
| Обмежувач швидкості | Немає |
| Розташування двигуна | Горизонтальне |
| Тип кріплення бура | SDS-Plus |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Число оборотів | 0-1100 об/хв |
| Енергія удару | 3,8 Дж |
- Ціна: 3 123,75 ₴


