-20%


Шуруповерт мережевий 550 Вт Світязь СДШ 551-2 РР, патрон швидкозажимний, 2 швидкості, вага 1,3 кг, потужність 550 Вт
1 400 ₴
1 120 ₴
- В наявності
- Код: СДШ 551-2 РР
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 19 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 120 ₴


