
Перфоратор потужний 1010 Вт Einhell TC-ID 1000 E, зубчастий свердловий патрон, 2 режими роботи, реверс, 3000 об/хв
2 062,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: TC-ID 1000 E
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
- Ціна: 2 062,50 ₴



