-20%


Лентовий шліфмашина Forte BS 7690 VF з адаптером для підключення будівельного пилососа або пилозбірника, потужність 900 Вт
4 000 ₴
3 200 ₴
- В наявності
- Код: BS7690VF
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
- Ціна: 3 200 ₴


