
Пила циркулярна 1800Вт Dnipro-M CS-185 дискова ручна пила діаметр диска 185мм, потужність 1800 Вт, швидкість 5500 об/хв
4 125 ₴
- Немає в наявності
- Код: CS-185
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро-М |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 4 125 ₴







