-24%


Фрезер потужний 1200 Вт Einhell TE-RO 1255E для фрезерування в масиві дерева, фанери та ДСП, з регулюванням глибини
5 375 ₴
4 085 ₴
- В наявності
- Код: TE-RO1255E
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 085 ₴







