
Електричний гравер міні гравірувальна машина Сталь МГ 1820 в пластиковому кейсі, 18 Вт, 15000 об/хв
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: МГ1820
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.123 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір | 20 насадок |
- Ціна: 800 ₴


