
Перфоратор професійний в кейсі Sturm RH2518VP 1800 Вт з регулюванням обертів, 3 режими роботи, енергія удару 6.5 Дж
5 498,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: RH2518VP
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6.5 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 498,75 ₴





