
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q + 2 Акумуляторні батареї 2.0 Аh + Зарядний пристрій, 18V, 24Nm
3 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: магCD-182Q
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.3 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.19 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 1,32 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр свердління (метал/дерево/бетон) | 10 / 20 / - мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ступенів крутного моменту | 18 + щабель свердління |
| Комплектація | Акумуляторний шуруповерт;Двостороння біта - 1 шт.;Зарядний пристрій - 1 шт.;Акумуляторна батарея - 2 шт;Кейс - 1 шт;Інструкція по експлуатації - 1 шт.; |
| Обмежувач швидкості | Немає |
| Режими роботи | Режим шуруповерта, свердління |
| Тип акумулятора | Li-lon (літій-іонна) |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Число обертів на 1 швидкості | 0-450 об/хв |
| Число обертів на 2 швидкості | 0-1600 об/хв |
- Ціна: 3 750 ₴









