-20%


Дрель-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60, швидкозажимний патрон, потужність 600 Вт, вага 1,3 кг
1 900 ₴
1 520 ₴
- В наявності
- Код: магTD-60
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 1.48 кг |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління (метал/дерево/бетон) | 10 / 20 / - мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 4 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ступенів крутного моменту | 22 + щабель свердління |
| Комплектація | Дриль, додатковий комплект щіток. |
| Напруга, В | 220 В |
| Обмежувач швидкості | Немає |
| Режими роботи | Свердління, Режим шуруповерта |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 1600 об/хв |
| Число обертів на 1 швидкості | 0-400 об/хв |
| Число обертів на 2 швидкості | 0-1600 об/хв |
- Ціна: 1 520 ₴





