-20%


Дитяча машинка ZIPP Toys 4x4 повнопривідний позашляховик з відеокамерою на радіоуправлінні жовтий Зелений, 2.4GHz
3 800 ₴
3 040 ₴
- В наявності
- Код: маг5320050
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Радіус дії | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 17.7 мм |
| Довжина | 36.5 мм |
| Ширина | 16.2 мм |
- Ціна: 3 040 ₴


