-20%


Ніж Opinel №8 Outdoor earth-green (001715), складний туристичний ніж з фіксацією, свистком 110 дБ
1 750 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001001715
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції | свисток потужністю 110 Дб, темляк |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Розмір в складеному стані | 110 мм |
| Твердість клинка | 57-58 HRC |
| Тип замку | Viroblock |
| Тип заточення | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Колір рукоятки | зелений |
- Ціна: 1 400 ₴



