
Намет Кемпінг Narrow 6 PE, 6 місць, вологостійкість 3000 мм, розміри 510x210x150 см
12 088,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00014820152611000
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Напівбочка |
| Вага | |
| Вага | 11.2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 510 см |
| Ширина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | повітропроникний поліестер |
| Кількість кімнат | двокімнатні |
| Розмір | 510x210x150 см |
| Сезон | літо, весна, осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 12 088,75 ₴



