
Намет Кемпінг Light 2, 2 місцева, вологостійкість 3000 мм, розміри 310 х 145 х 120 см
4 268,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00014823082700509
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | повітропроникний поліестер |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | універсальні, трекінгові, для альпінізму. |
| Розмір | 200x145x120 см |
| Сезон | літо, весна, осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 4 268,75 ₴




