
Намет Кемпінг Solid 3, тримісний, вологостійкий, з тамбуром, 205+140 х 190 х 130 см, 4.4 кг
6 628,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00014823082700516
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Форма | Напівбочка |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Ширина | 190 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | повітропроникний поліестер |
| Довжина | 205+140 см |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | універсальні трекінгові |
| Розмір | 205+140x190x130 см |
| Сезон | літо, весна, осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 6 628,75 ₴



