
Намет Кемпінг Airy 2, ультралегкий, 2 місця, розмір 260 х 135 х 120 см, вага 3.5 кг
4 483,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00014823082700523
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | повітропроникний поліестер |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | універсальні трекінгові |
| Особливості | ультралегкі |
| Розмір | 260x135x120 см |
| Сезон | літо, весна, осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 4 483,75 ₴



