
Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Star-River 2 Updated NH17T012-T, 210T, помаранчевий, вага
7 512,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595716519
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Помаранчевий |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 255 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | поліестер 210T, повітропроникна сітка B3 |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Розмір | 215х255х110 см |
| Сезон | Катастролето, сима, всесезонні диван |
| Тамбур | Да |
| Тип товару | Намети |
| Упаковка | 45×15 см |
- Ціна: 7 512,50 ₴











