
Намет надлегкий одномісний з футпринтом Naturehike Cycling 1 NH18A095-D, 210T, блакитний, для весни та осені
4 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595701812
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 1.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 156 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | Нейлон 210Т |
| Кількість кімнат | чотирикімнатні |
| Розмір | 205x156x110 см |
| Сезон | літо,весна, сосінь |
| Тамбур | Да |
| Тип товару | Намети |
| Упаковка | 40х15 см |
- Ціна: 4 650 ₴






