-20%


Килимок складний IXPE NaturehikeThickened NH20FCD07, алюмінієва плівка, 25 мм, жовтий, водостійкий,
1 675 ₴
1 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595748084
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 530 г |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 187 см |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Розмір | 187*56*2,5 см |
| Тип | Килимок |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 1 340 ₴










