-20%


Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 20D, сiрий, вага 2.3 кг, тип-півсфера
11 212,50 ₴
8 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595708071
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Сірий |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 255 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | нейлон 20D, із силіконовим покриттям, повітропроникна сітка B3 |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Розмір | (60+135+60)*210*105 см |
| Сезон | літо,весна, сосінь |
| Тамбур | Да |
| Тип товару | Намети |
| Упаковка | 50×15 см |
- Ціна: 8 970 ₴






