-20%


Cтіл розкладний Naturehike NH19Z008-Z, алюміній, Розмір L, чорний, легкий, для туризму
2 787,50 ₴
2 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595750773
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40,5 см |
| Довжина | 68 см |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 2 230 ₴











