
Ліжко складане Naturehike XJC05 NH20JJ001, Поліестер Oxford / алюміній, чорний, розміри 190х65х15 см, вага 2.2
5 612,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595761427
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Розмір | 190х65х15 см |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 5 612,50 ₴







