-20%


Килимок надувний двомісний з надувним мішком Naturehike FC-11 NH19Z055-P, 65мм, блакитний, для туризму, вага
4 437,50 ₴
3 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595735428
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 1300 г |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Розмір | 200*120*6,5 см |
| Тип | Килимок |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 3 550 ₴




