-20%


Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний, вага 950 г, розмір 75х55х52 см
2 100 ₴
1 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595763421
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 75 см |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Розмір | 75х55х52 см |
| Тип | Меблі |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 1 680 ₴







