
Намет-душ Naturehike NH17Z002-P, 190T, зелений, 115x115x190 см, 2.67 кг, для туризму
2 637,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595721445
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.67 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для туризму |
| Розмір | 115x115x190 см |
| Тип | намет тент |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 2 637,50 ₴





