
Ламзак-надувний диван Naturehike NH20FCD06, помаранчевий, легкий, водонепроникний, для активного відпочинку
1 237,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595747513
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Надувний диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 720 г |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 180 см |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 1 237,50 ₴






