-20%


Намет тримісний Naturehike P-Series NH18Z033-P 210T/65D, темно-синій, для кемпінгу та трекінгу
5 937,50 ₴
4 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595783634
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 205 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | повітропроникна сітка B3, поліефірна тканина 210 Т/2000 мм ст. ст. |
| Кількість кімнат | двокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Призначення | для піших і гірських походів, для полювання, для кемпінгу, для риболовлі, трекінгу, для туризму |
| Розмір | 205*(160+45)*110 см |
| Сезон | весна, осінь, літо |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 46х16 см |
- Ціна: 4 750 ₴



