-20%


Душовий намет Naturehike NH21ZP005, коричневий, для кемпінгу, 140 х 140 х 230 см, вага 5.7 кг
7 400 ₴
5 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595779088
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 5.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Форма | будиночок |
- Ціна: 5 920 ₴







