
Каністра для води Naturehike PC7 NH18S012-T, 12 л, синя, портативна, для побуту та походів
1 287,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595726617
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 875 г |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 37.6 |
| Розмір | 19 x 26 x 37.6 см |
| Тип | Каністра |
| Тип товару | Посуд |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 287,50 ₴







