
Душовий намет розкладний Naturehike NH17Z002-P, коричневий, для кемпінга, 115x115x190 см
3 712,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595795934
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 2.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | для кемпінгу, для туризму |
| Розмір | 115 x 115 x 190 см |
| Тип | душ |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Форма | будиночок |
- Ціна: 3 712,50 ₴











