
Зарядна станція Houny 1036.8 Вт·г/1000 Вт, портативна електростанція з літій-залізо-фосфатним акумулятором
32 737,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001HY-1000
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Houny |
| Вага | 14.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність елементу живлення | 405 000 mAh |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розмір | 385х190х190 мм |
| Тип | Портативна електростанція |
| Тип товару | Елементи живлення і ЗП |
- Ціна: 32 737,50 ₴






