
Зарядна станція Houny 1497 Вт·г/2000 Вт, портативна, з літій-залізо-фосфатним акумулятором
40 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001HY-1500
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Houny |
| Вага | 19.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність елементу живлення | 585 000 mAh |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 480х190х190 мм |
| Тип | Портативна електростанція |
| Тип товару | Елементи живлення і ЗП |
- Ціна: 40 700 ₴






